Dillian Whyte box

Wilder: Whyte se mě snaží přefiknout, je to gay a silně po mně jede

Dillian Whyte je člověkem, který je držitelem dočasného titulu těžké váhy WBC. A tento status by mu měl zaručit souboj s regulérním šampionem.

Tím je v současné době sice Tyson Fury, ale ještě před ním jím dlouhých pět let býval Deontay Wilder. A právě s ním chtěl Whyte dlouhé měsíce bojovat. Své šance se však nedočkal, jelikož šampion upřednostňoval jiné vyzyvatele, což britského boxera dost rozzuřilo, že se častokrát uchýlil k verbálním nadávkám.

Mnozí lidé Whyteovo chování pochopili, jen takový Wilder v něm našel postranní úmysly. Údajně jde o „sexuální orientaci“. „Upřímně si myslím, že je Dillian gay. Mám takové cítění, že je to homosexuál a že mě chce přefiknout,“ překvapil Bronzový Bombardér dalšími svými mozkovými pochody.

„Víte, pokud o vás někdo mluví jako o mně tady právě Dillian, nemůžete si o něm myslet ani něco jiného. Ve skutečnosti má velké řeči jen na internetu, ale když mě viděl ve skutečnosti, tak po mně házel zamilované pohledy a bál se mi říct pouhé slovo,“ prozradil v interview pro 78SportsTV.

No a tak Wilder opět na chvíli uzavřel svou minulost a kapitolu s názvem Whyte a místo toho se soustředí na svou vražednou misi proti Tysonovi Furymu. Jak totiž sám podotkl, nikdy nikoho v životě více nenáviděl a v ringu se 24. července pokusí o legální vraždu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue