Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Wilderovo přesvědčení, že by porazil Mikea Tysona, se nesetkává se souhlasem. Shannon Briggs vysvětluje proč

Bývalý světový šampion Shannon Briggs se domnívá, že kdyby se Mike Tyson za svých mladých let utkal s Deontayem Wilderem, tak by jej poslal velmi rychle na podlahu ringu.

Briggs toto téma otevřel záměrně. Pokud je Wilder kromě svého úchvatného rekordu složeného z 42 výher a pouze jedné porážky něčím známý, pak je to prohlášení, že by historicky nejmladšího šampiona těžké váhy boxu hravě porazil.

„Já vs. dvacetiletý Mike Tyson v jeho nejlepší formě? Vymlátil bych z něj duši,“ pravil Bronzový Bombarďák na konci roku 2019. Jen pár chvil poté, co si na konto připsal druhý skalp Luise Ortize. Jeho sebevědomí tehdy bylo na vrcholu.

Wilderův názor se nesetkal s příliš velkým uznáním, ba dokonce rozpoutal spíše celou řadu diskuzí, které se táhnou až dodnes. Nyní se do nich připojil i slavný „Let’s go champ“ Shannon Briggs.

„Slyšeli jste to? Je Deontay snad šílený?!“ ptal se Briggs, jenž se nestačil divit. „Tyson by ho porazil! Ani nad tím nemusíte vést žádné diskuze, tak to prostě je,“ říkal přesvědčivě.

„Musíte si uvědomit, že když vstoupíte s Mikem do ringu, tak ze strachu zapomenete všechno, co jste se během tréninkového kempu naučili a na čem jste pracovali. A že má Wilder ránu? Chlapi, dostali jste někdy úder od Tysona? Byli byste překvapeni jeho silou a rychlostí. Ani si neuvědomíte, jak je ten člověk rychlý, dokud to nezažijete,“ podotýkal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin