Tyron Woodley tetovani

Woodley: Jake Paul se mě bojí, už první zápas prohrál, proto utekl i z odvety

Tyron Woodley přišel s další teorií, proč se jeho odvetný duel s Jakem Paulem neuskutečnil.

Americký YouTuber ostříleného mazáka z UFC v boxerském ringu přehrál 2-1 na body a okamžitě se pasoval na profesionálního boxera, který vytřel zrak všem kritikům. Ne všichni fanoušci ovšem jeho názor sdíleli.

Tyron Woodley počítal s odvetou, a i když si později nechal vytetovat nápis „Miluji Jakea Paula“, stejně se jí nedočkal. Dnes už ovšem prý velmi dobře chápe proč.

„Ze záznamu musí být všem jasné, že jsem ten zápas vyhrál. Jakea jsem totálně utahal, jelikož přede mnou jen utíkal. Je mi jasné, že po takovém průběhu nechtěl své štěstí pokoušet znova, proto z odvety vycouval,“ řekl Woodley.

Paul si nyní na prosinec domluvil zápas s Tommym Furym, což je první ryzí boxer, se kterým se střetne. I tak se Tyron svého nároku na druhé měření sil nevzdá.

„Za tou odvetou si ještě tvrdě půjdu, celý ten výsledek (prvního zápasu) je podvrh. Jake a já jsme si plácli, oba dva víme, že jsem ten souboj vyhrál, jen on se ho bojí podstoupit znova,“ pálil Woodley ostrými.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin