Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Tyron Woodley box
Tyron Woodley box

Woodley: Na Paula se připravuji, jako kdyby mě čekal zápas s Canelem Alvarezem

Mnozí to neradi uslyší, ale Jake Paul je skutečný boxer, u něhož ani Tyron Woodley nechce nic podcenit.

Tyron Woodley bude na konci srpna hájit čest MMA komunity, když se v boxerském ringu střetne s Jakem Paulem. A i když se jedná o pouhou internetovou celebritu, nebere s ní zápas na lehkou váhu.

„Jake by tu nebyl, kdyby si nevěřil a kdyby neměl žádné zkušenosti. Ten kluk ví moc dobře, co dělá, proto musím být stejně dobře připravený,“ vysvětluje bývalý šampion velterové váhy UFC.

„Tento duel je pro mě skvělou příležitostí k tomu, abych úspěšně nakopl svou boxerskou kariéru. Připravuji se, jako kdyby mě čekal zápas s Canelem Alvarezem (současná světová boxerská jednička),“ sdělil Woodley na tiskové konferenci.

Jeho duel s Jakem Paulem se uskuteční v catchweight do 86 kg. „To je pro mě ideální váha. Když jsem byl v UFC, splnit limit 77 kg pro mě byla skutečná dřina, zejména poslední roky. Proto věřím tomu, že teď budu víc fit a bude ve mně i více energie,“ predikuje.

Oba borci mezi sebou k této příležitosti navíc uzavřeli prapodivnou sázku. Kdo prohraje, ten si bude muset někam na tělo vytetovat jméno vítěze. Ihned se tedy začalo spekulovat, co by bylo, kdyby jejich duel skončil remízou…

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin