Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
jake paul nepovolene latky
jake paul nepovolene latky

Woodley po prohře zpochybnil Paulovu čestnost: Na jeho těle poznáte, že ujíždí na dopingu

I když se dle svých slov dočká okamžité odvety, jedna věc mu stále nedá spát. Tím není ani tak „chybný“ verdikt bodových sudích, jako čestnost jeho soupeře.

Již před zápasem jsme si na toto téma mohli vyslechnout spoustu věcí. Lidé jako Firas Zahabi či Colby Covington amerického YouTubera obvinili z podvádění, přičemž svá tvrzení doložili i důkazy o tom, že užívá PED.

Jake Paul daná nařčení popřel a následně se hájil tím, že je normálně testován jako ostatní profesionální fighteři. To možná ale v ten moment ještě sám netušil, jak moc si podrazil vlastní nohy, neboť jeho reakci bleskurychle vyvrátil novinář Mike Bohn.

woodley paul

„Osobně jsem komunikoval s hlavou ohijské státní atletické komise a ona mi potvrdila, že jak Jake, tak ani Tyron nebudou na nic testováni. Jediný, kdo se testům z tohoto galavečera podrobí, jsou ti bojovníci, kteří zasahují do bitev o titul,“ uveřejnil Bohn.

V tento moment o Paulově čestnosti začalo pochybovat více lidí. Tyron Woodley to dokonce označil za jeden z důvodů své bodové porážky, kterou jinak považuje za velmi nespravedlivou.

„Odveta je domluvená, slíbil mi ji, ale povím vám jedno, co mi vrtá hlavou. Když se na Jakea podívám a vidím ty skvrny po jeho těle, ptám se sám sebe, zdali si náhodou prochází pozdní pubertou, nebo jestli něco neužívá,“ přemítal Woodley prostřednictvím streamu pro ESPN.

„Jeho tělo prostě jeví známky účinků PED. Všichni víme, že ho nikdo netestuje. A tohle je zrovna věc, kterou hravě poznáte,“ navýšil svůj stupeň podezření.

Ať je to jakkoliv, Paul vyhrál via split decision a nyní se čeká, zdali i Tyron splní svou část dohody. Tím má být tetování s nápisem „Miluji Jakea Paula“. Bez splnění této podmínky by prý YouTuber z předem avizované odvety vycouval a bohatý zápasnický výdělek nabídl někomu jinému.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin