Tyron Woodley box 2021

Woodley překvapil! Jake Paul je pro něho prý skutečný bojovník a opravdová výzva!

Tyron Woodley neberou svou další misi vůbec nalehko. Však bude stát proti „skutečnému“ fighterovi…

Dodnes si prakticky stále dost lidí dělá z YouTubera Jakea Paula srandu, jelikož si hraje na něco, čím není. On sám se to rozhodl změnit ve chvíli, kdy kývl na zápas s bývalým šampionem velterové váhy UFC, od něhož se okamžitě dočkal chvály.

„Nenechte se zmást lidmi, kteří vám říkají, že je Jake pouze YouTuber. Teď už je to skutečný fighter, který nabral dostatek zkušeností, aby se mohl prát na té nejvyšší úrovni,“ překvapil Woodley, jenž ještě během prvního oficiálního staredownu tvrdil něco jiného… Něco v tom smyslu, že půjde o jeho „nejlehčí souboj vůbec“…

Časy se ovšem mění a zjevně ani Tyron by nerad něco podcenil, kdyby mu to náhodou nevyšlo. „Celý svůj život jsem snil o tom, že budu boxovat. Toto je má příležitost. O Jakeovi mohu říct, že i když nebojuje tak dlouho jako já, má velmi dobrou defenzivu, navíc je to silový puncher, takže každá jeho rána může být smrtící,“ chválil ho.

„Rozhodně to tedy už není žádný YouTuber, tenhle kluk má skutečnou sílu. Tohle pro mě bude obrovská příležitost a zároveň výzva prokázat své boxerské schopnosti,“ dodal serverem boxinscene vyzpovídaný bývalý šampion UFC.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue