Tyron Woodley penize zapas

Woodley: Žádný Fury, s Jakem chci bojovat já! Tento víkend si nechám vytetovat jeho jméno!

Tyron Woodley je ochotný udělat vše, aby si s hvězdným YouTuberem vynutil odvetu. Již tento víkend bude jeho tělo zdobit tetování s nápisem „Miluji Jakea Paula“.

Woodley začal urychleně jednat hned poté, co se dozvěděl, že ho americký YouTuber vyškrtl ze svých plánů. Ty nyní nově pro jeho další zápas zahrnují nové jméno, jakým je Tommy Fury, mladší bratr slavného šampiona Tysona Furyho.

Bývalý vládce velterové váhy UFC cítí, že mu pomalu ujíždí vlak, a proto hodlá splnit dohodu, kterou s Paulem kdysi uzavřel, a sice, že si poražený nechá na tělo vytetovat nápis „Miluji“ a k tomu dodá jméno vítěze.

„Ano, je to tak, tento víkend se nechávám tetovat. Budu mít na těle nápis Miluji Jakea Paula a potom si tvrdě půjdu za svou zaslouženou odvetou,“ oznámil Tyron na svém Instagramu.

Místo, kam si tento nápis nechá vyrýt, ještě netuší, ale přišel s poněkud pozoruhodným nápadem. „Určitě to nebude na krk nebo na tvář, pravděpodobně si to dám na klouby prstů, abych s nimi tuhle lásku z Jakea vymlátil,“ navrhuje.

A co Tommy Fury, který je údajně nyní největší kandidát na duel s Paulem? „Tommy by v této konverzaci vůbec být ani neměl. Dám tomu týden a uvidím, jak se věci vyvinou. Největší smysl dává odveta, Jake mi přeci dal svůj slib!“ naléhá Woodley, jenž si chce na stáří ještě aspoň jednou pořádně přivydělat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin