top fight logo export web
woodley jake paul treti zapas

Woodley: Žádný YouTuber není lepší jak já! S Pauelm chci trilogii

Tyron Woodley je zpátky a hodlá dokázat, že si s ním žádný YouTuber nemůže jen tak vytírat podlahu.

Býval to šampion velterové váhy UFC, za své výkony si dokonce vysloužil lístek do Síně slávy, ale na konci kariéry nemohl poznat, kdy má dost, a poměrně se znemožnil.

Nyní se na Tyrona Woodleyho lidé nekoukají jako na vysloužilou legendu, spousta lidí z něj má srandu, protože dvakrát za sebou podlehl „amatérskému boxerovi“.

Media mu tuto skutečnost předhazují a ani fanoušci jeho výpovědi už neberou vážně. Tohle není vizitka, kterou by se bývalý šampion chtěl pyšnit, a proto se rozhodl, že s tím na stará kolena ještě něco udělá.

jake paul tyron woodley box ko

Tommy Fury, KSI i Jake Paul nechybí v seznamu

„Neustále mi spousta lidí píše, jak jsem mohl připustit, že jsem prohrál s YouTuberem. I když si nemyslím, že tato prohra může definovat mou kariéru, tak se vrátím zpátky, abych vám ukázal, že je ve mně daleko více, než jste mohli vidět!“ navnadil Woodley.

„Pravda je taková, že jsem do posledního zápasu s Jakem Paulem vstupovat na short notice. Tohle si nikdo neuvědomuje. Vstupoval jsem nepřipravený, nezahřátý, ale i tak jsem vyhrával na body. Za celý duel jsem se dopustil jediné chyby, která mě ale nakonec stála vše,“ vzpomínal na to, jak mu ujela ruka od brady, čehož jeho soupeř využil brutálním ukončením.

„Všichni děláme chyby, nejen já. Dokonce i Robbie Lawler ji udělal, když mi čelil. Nachytal jsem ho úplně stejně, jako Jake nachytal mě. Ale buďte si jisti, že to tak nenechám. Žádný podělaný YouTuber není lepší, než jsem já. Pro tu trilogii si tvrdě půjdu a je jedno, jaké překážky budu muset překonat!“ prohlásil Woodley.

„Momentálně se mi nabízí listopadový zápas s Tommym Furym. Ideálním soupeřem je však i KSI, který si ustavičně bere mé jméno do huby. Je na čase, aby toho kluka někdo naučil poslouchat. Jak to udělám, trilogie s Jakem mě nemine!“ je přesvědčený Woodley, který má v součtu MMA s boxem momentálně na kontě šest proher v řadě…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!