Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyron woodley jake paul box 1
Foto: Instagram/Jake Paul

Woodley zuří: MMA komunika se na mě vys*ala. Kde jste byli, když jsem vás potřeboval?!

Tyron Woodley se během duelu s Jakem Paulem cítil jako sám voják v poli, nikdo ho osobně nepřišel podpořit.

Protože se jejich zápas konal v Clevelandu, což je domov amerického YouTubera, byla celá hala zaplněna hlavně jeho fanoušky.

Tyron Woodley je sice ostřílený zápasník, který se snažil své lety nasbírané zkušenosti prodat a promítnout do nějakého pěkného KO, ale protože ho dopředu nikdo nehnal, nemohl nakonec svou smůlu prolomit.

„Všichni si před zápasem přáli, abych konečně Jakea umlčel a abych ho sundal nějakým pěkným KO, ale když potom samotná bitva začala, tak najednou nikde nikdo nebyl. A já se ptám: Kde kurva všichni ti MMA fanoušci byli, když na mě celá aréna neustále bučela? Nikdo se mě nezastal, ale všichni mi budou vyčítat, že jsem ze sebe nevydal víc,“ štvalo ho.

„Teď, když je po všem, je najednou každý strašně chytrý a vysvětlují mi, co jsem měl kdy a jak dělat. Jestli jste tak moc chtěli, abych vyhrál, proč jste mě nepřišli podpořit? Hlavně, že mi teď chcete dávat rady, co jsem dělal špatně. Proč bych měl poslouchat takové lidi, kterým jsem v tom důležitým momentě nestál za tu podporu?“ tázal se bývalý šampion velterové váhy UFC.

Vše dospělo do toho bodu, kdy je sám Woodley velmi nespokojený jak se svým výkonem, tak i především výsledkem. Proto se nyní dožaduje odvety, kterou by údajně měl dostat, pokud si na tělo nechá vytetovat nápis „Miluji Jakea Paula“, k čemuž se prý nechá snížit.

Woodley box souper

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin