top fight logo export web

YouTuber Jake Paul odmítá zápas s Amandou Nunes. Co když je to chlap? ptá se

Nabídka Dany Whitea zřejmě vyslyšena nebude. YouTuber Jake Paul se nechal slyšet, že o duel s Amandou Nunes nemá zájem. Má k tomu své důvody.

Je tomu pár dní dozadu, co prezident UFC řekl, že když už si Jake Paul pořád tak vyskakuje a vyzývá jeho hvězdy, zejména Conora McGregora, tak ho bude muset nějak zklidnit. Jako řešení navrhoval, že na něj pošle svou dominantní šampionku Amandu Nunes, která s tímto návrhem ihned souhlasila.

Světoznámý YouTuber nejprve na nabídku neodpovídal, patrně ji bral jako žert, ale později se přeci jenom rozhodl reagovat.

Jake Paul chce bojovat se šampionem UFC

„Zápas s Amandou Nunes? Néé, vůbec bych s ní nebojoval. Nikdo neví, co je zač. Co když je to chlap?“ rýpl si Jake, který tak poukazoval na to, že s touto bojovnicí cosi není v pořádku. Navíc má v kariéře úplně jiné cíle.

„Proč bych měl ztrácet čas boxem s Amandou? Chci se přiblížit duelu s Conorem McGregorem, boj s Amandou mě nikam neposune,“ dodával ve výpovědi pro TMZ Sports.

Vše nakonec dopadlo tak, že si tato americká internetová celebrita po dlouhém naléhání vynutila aspoň boxerský souboj s Benem Askrenem. Ten kdysi vládl velterové váze Bellatoru i ONE Championship, pouze jeho UFC mise nebyla tolik úspěšná, jak se očekávalo.

Zmíněné bitvy se dočkáme v novém roce, a sice 28. března. Sazkové kanceláře už na tento střet dokonce vypsaly první kurzy a ty zní trochu překvapivě, neboť považují Askrena za mírného outsidera. Jedná se přeci jen o MMA zápasníka, jehož hlavní zbraní je wrestling, nicméně ani jeho postoj není radno podceňovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.