Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

YouTuber Jake Paul odmítá zápas s Amandou Nunes. Co když je to chlap? ptá se

Nabídka Dany Whitea zřejmě vyslyšena nebude. YouTuber Jake Paul se nechal slyšet, že o duel s Amandou Nunes nemá zájem. Má k tomu své důvody.

Je tomu pár dní dozadu, co prezident UFC řekl, že když už si Jake Paul pořád tak vyskakuje a vyzývá jeho hvězdy, zejména Conora McGregora, tak ho bude muset nějak zklidnit. Jako řešení navrhoval, že na něj pošle svou dominantní šampionku Amandu Nunes, která s tímto návrhem ihned souhlasila.

Světoznámý YouTuber nejprve na nabídku neodpovídal, patrně ji bral jako žert, ale později se přeci jenom rozhodl reagovat.

Jake Paul chce bojovat se šampionem UFC

„Zápas s Amandou Nunes? Néé, vůbec bych s ní nebojoval. Nikdo neví, co je zač. Co když je to chlap?“ rýpl si Jake, který tak poukazoval na to, že s touto bojovnicí cosi není v pořádku. Navíc má v kariéře úplně jiné cíle.

„Proč bych měl ztrácet čas boxem s Amandou? Chci se přiblížit duelu s Conorem McGregorem, boj s Amandou mě nikam neposune,“ dodával ve výpovědi pro TMZ Sports.

Vše nakonec dopadlo tak, že si tato americká internetová celebrita po dlouhém naléhání vynutila aspoň boxerský souboj s Benem Askrenem. Ten kdysi vládl velterové váze Bellatoru i ONE Championship, pouze jeho UFC mise nebyla tolik úspěšná, jak se očekávalo.

Zmíněné bitvy se dočkáme v novém roce, a sice 28. března. Sazkové kanceláře už na tento střet dokonce vypsaly první kurzy a ty zní trochu překvapivě, neboť považují Askrena za mírného outsidera. Jedná se přeci jen o MMA zápasníka, jehož hlavní zbraní je wrestling, nicméně ani jeho postoj není radno podceňovat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin