YouTuber Jake Paul se vrací do ringu! Soupeř je pořádné zvíře, které ovládlo i UFC

YouTuber Jake Paul se vrací do ringu! Soupeř je pořádné zvíře, které ovládlo i UFC

Slavný americký YouTuber Jake Paul postupně zvedá úroveň obtížnosti. Momentálně kývnul na duel s bývalým šampionem UFC.

S touto záhadnou novinkou nás jako první informovala sama mladá celebrita, která pouze neoznámila, kdo bude jejím soupeřem. Překvapení si chtěla nechat na později, ale jak už tomu bývá zvykem, media ji předběhla.

„Jake Paul a bývalý šampion velterové váhy UFC Tyron Woodley se dohodli na vzájemném boxerském souboji. V pátek proběhne první face-off, na kterém mimo jiné započne i propagace této bitvy,“ oznámil novinář pracující pro server Athletic Mike Coppinger.

Shodou okolností se nejedná o jediný zdroj, který tuto novinku potvrzuje. Insider z deníku Mirror informuje o tom, že je dané měření sil již oficiálně potvrzené a na mladého, kontroverzního YouTubera v něm čeká doposud nejtěžší test kariéry.

Devětatřicetiletý Tyron Woodley byl nedávno po sérii čtyř po sobě jdoucích porážek propuštěn z UFC, v boxerském souboji mu tedy nic nebrání a na peníze si rovněž přijde pěkné. To mimochodem předvídá i jeho americký protějšek.

Jake Paul vs. Tyron Woodley

„Čeká mě ten vůbec nejtěžší fight, jaký jsem kdy doposud měl. Bude to zatím nejtvrdší soupeř, kterého lidé dobře znají. Společně zlomíme další PPV rekordy!“ uvedl Jake Paul, jehož poslední vítězný zápas nad Benem Askrenem vygeneroval 1,5 milionů PPV (platba za zobrazení).

Tímto se nám tedy aspoň na nějaký čas odkládají spekulace ohledně možného utkání mezi Paulem a stále ještě aktivním šampionem Kamaru Usmanem. Pokud by se ovšem mladému YouTuberovi podařilo obstát i ve své čtvrté boxerské zkoušce, nepochybně si o Usmana řekne později.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue