Jake Paul posílá svému soupeři výhružky

YouTuber Jake Paul zaslal brutální výhrůžku Askrenově rodině. Varuje před spoustou krve

Všichni by měli znát své meze, ovšem Jake Paul už se nachází daleko za nimi.

Známý americký YouTuber, jehož bude už příští víkend čekat boxerský duel s bývalým MMA šampionem Benem Askrenem, poslal nečekané a poněkud brutální varování rodině svého soupeře.

Ve zmíněné výpovědi se Jake snaží Askrenovu rodinu varovat před tím, aby nesledovali zápas svého otce. Byl by to pro ně totiž traumatizující zážitek do konce života.

„Myslíte si, že se jedná jen o pouhý vtip? Slibuji vám, že 17. dubna bude Benův nejhorší den v životě. Takže tímto tedy prosím jeho ženu a jeho děti, aby se na ten zápas raději ani nedívaly, protože plánuji vašeho tátu zanechat zakrváceného a v bezvědomí na podlaze ringu!“ uvedl Jake během svého posledního online podcastu.

A zejména o jeho děti má strach. „Představte si to ponížení, až se jeho dětem budou spolužáci smát, že jejich tátu kromě Masvidala brutálně zbil i Jake. Slibuji vám, že ho pošlu do důchodu jako toho nejhloupějšího UFC fightera pod sluncem. Připravte se, že z něho 17. dubna udělám svou děvku!“ dodával mladší z bratrů Paulů, který je očividně už teď dobře při chuti. Uvidíme ovšem, zdali mu nálada vydrží i příští víkend.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue