fury paul box

Youtubeři Jake a Logan mají na stole výzvu od Furyho!

Youtubeři Jake Paul a Logan Paul se můžou konečně předvést. K souboji je vyzval boxer Tommy Fury, nevlastní bratr špičkového boxera Tysona Furyho. Přijme některý z bratrů nabídku k zápasu?

Bojové sporty už dávno nejsou o tom, co kdo umí. Dnes už jsou především o penězích, což krásně dokazuje posledních pár let, kdy mají zápasy mezi influencery a celebritami daleko větší sledovanost než zápasy opravdových bojovníků.

Světem bojových sportů aktuálně hýbou bratři Paulovi, kteří se věnují hlavně Youtube a sociálním sítím. Starší z bratrů Logan Paul si to v červnu rozdá s neporaženým Floydem Mayweatherem a mladší vyhlíží dalšího soupeře po duelu, co knokautoval MMA legendu Bena Askrena.

Zápas s Jakeem nebo Loganem znamená pro zápasníky pohádkovou výplatu, a tak se není čemu divit, že se bojovníci celého světa snaží o to, aby byli jejich příštími soupeři.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tyson Fury (@gypsyking101)

„Jakeu, Jakeu, kde jsi? Můj strýček tě hledá,“ říká chlapec ve videu, které na svůj Instagram umístil Tyson Fury. „Box je v mé krvi. Já si na boxera nehraju,“ navázal Tommy Fury, nevlastní bratr legendárního boxera Tysona Furyho.

Youtubeři Jake a Logan mají na stole výzvu od Furyho!

Tommy Fury má aktuálně na svém kontě pět zápasů. Čtyři z nich dokázal ukončit před limitem. Jake Paul má bilanci 3-0, a také všechny zápasy ukončil před limitem, akorát ani jeden z jeho soupeřů nebyl boxer. Kývne některý z bratrů na tuhle výzvu?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue