top fight logo export web
Vítěz zápasu Anthony Joshua vs. Tyson Fury už má svého vyzyvatele

Za moji prohru s Usykem může Tyson Fury, naznačil Anthony Joshua

I když se boje přímo neúčastnil, tak je Tyson Fury údajně jedním z faktorů, proč Joshua podlehl Usykovi.

Ať to může znít jakkoliv neuvěřitelně, takto to „AJ“ skutečně přednesl v rozhovoru pro Sky Sports. Podle všeho se nechal rozhodit slovy, která mu několikrát opakoval jeho britský sok Gypsy King a která následně přebrala britská media.

Anthony Joshua ví, proč prohrál

„Usyka považuji za dobrého boxera, který se jen tak neunaví a který je zvyklý jet celých dvanáct kol. A protože tu byly pochybnosti, že jsem byl označován za bodybuildera, reklamní figurku a ne-boxera, chtěl jsem světu ukázat, že s Usykem celých dvanáct kol můžu boxovat a že ho také porazím,“ uveřejnil dnes už bývalý šampion.

Že je Joshua bodybuilder bez jakýchkoliv boxerských zkušeností, to častokrát opakoval zejména Tyson Fury. Proto byl také přesvědčený, že by ho hravě porazil.

„Bylo tu to stigma, že neumím boxovat. Proto jsem si chtěl s Usykem dát dvanáctikolovou show. Nakonec však on vyhrál devět kol, já jen tři. V příštím fightu to bude ale opačně. Tenhle bodybuilder se opět stane šampionem!“ věří dvaatřicetiletý rodák z Watfordu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.