top fight logo export web
32c6c50e07b760813ac87879d0cc069075ae2ae9

Žádná šance, že by mě Joshua mohl porazit, vysmál se Fury

Je to sotva pár dní, co Anthony Joshua prozradil, že s ním všichni top boxeři zápas odmítli. To se ale dotklo Tysona Furyho, který odpověděl: „Neexistuje způsob, jakým bys mě mohl porazit.“ Odkud bere to sebevědomí?​

„Je to už nějaký čas dozadu, já a Joshua jsme si dali pár sparingů. On měl sice několik dobrých kol, ale nikdy nepředvedl nic, čím by mě mohl ohromit. Jednou jsem ho zahnal do rohu, až začal krčit kolena, aby se dostal do plného krytu. Dal jsem mu pár drobných ran okolo těla, ale pak jsem sklopil ruce a nechal ho se uvolnit,“ vzpomínal Fury na dobu, jíž nám blíže neupřesnil.

„Když jsme pak pokračovali, začal tam na mě házet samé dlouhé zadní háky. Všechno moc dlouho trvalo, každý jeho pohyb se dal předpovídat hodinu dopředu. Jak si jen mohl myslet, že mě s tímhle může zasáhnout? Tak jsem mu řekl: ‚Ok, budu tu stát bez pohybu na místě a ty mi zkus jednu natáhnout.‘ Ukázalo se, že nemá na to mě porazit,“ pokračoval Gypsy King, který se snažil veřejně ponížit svého britského kolegu.

Anthony Joshua přitom nedávno uvedl, že poslal nabídky zápasu všem velkým boxerům. Wilder, Fury i Whyte odmítli, všichni shodou okolností kvůli financím, ačkoliv Joshua kladl velký důraz na to, že zápas s ním by jim vynesl takové peníze, jaké by jim nikdo jiný nedal.

„Zdá se vám pěkně sebevědomý, viďte?“ odpovídal Fury pohotově, když se jej tázající novináři ptali, proč odmítl duel s Joshuou. „Všechno to, co vidíte, je jen jeho bulvární tvář. Když jsem s ním stál o samotě a zeptal se ho, jestli se mnou má nějaký problém, který by si chtěl ‚na férovku‘ vyříkat, tak se mu jeho prdel začala chvět strachem. Vážně se celý dos*al!“

Tyson Fury už chvíli po zápase s Deontayem Wilderem naznačil, že byl jejich vzájemný duel vrcholnou boxerskou show, jíž se účastnili dva nejlepší světoví boxeři. Anthonyho Joshuu záměrně mezi špičku nepočítá, což naznačil předtím a naznačuje to i nyní. Důvodem je patrně tato zkušenost ze sparingu.   

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!