Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Vitor Belfort
Foto: Instagram/Vitor Belfort

Žádný respekt k legendě! Holyfield věděl, do čeho vstupuje, říká Belfort. Další na řadě Oscar de la Hoya

Vitor Belfort na nic nečekal a proti osmapadesátiletému Holyfieldovi prodal všechnu svou dravost. Nač by se také měl krotit, soupeř prý věděl, co jej čeká.

Zní to možná až trochu neuvěřitelně, jelikož mělo jít o pouhý „zábavný“ fight, přesto se Vitor Belfort rozhodl hned v prvním kole prodat všechnu svou dravost, díky níž přemohl svého o čtrnáct let staršího soupeře ještě v prvním kole.

Po vítězném utkání bylo z ochozů slyšet bučení a kritika se na UFC veterána valila i ze sociálních sítí. Lidé mu vyčítali, že k boxerské legendě, jakou Holyfield nepochybně je, nechoval žádný respekt. On k němu přitom ale respekt chová, pouze to neprokázal v boji…

„Evander je legenda tohoto sportu, tento status mu už nikdo nesebere. Když ale přijal tento fight, moc dobře věděl, do čeho jde. Sám to říkal na tiskové konferenci, že se přišel porvat o výhru, tak se nemůže divit, když mi šlo o totéž,“ reagoval Belfort.

Tato dominantní jednokolová show měla posloužit jako varovný signál všem dalším uchazečům, kteří se budou chtít s UFC veteránem setkat.

„Oscar de la Hoya je momentálně nejšťastnější muž na zemi, jelikož jsem se měl původně utkat s ním. Kdyby tu nestál Holyfield, ale on, jak se původně plánovalo , také bych ho uspal. I tak ho ovšem tahle budoucnost nemine. Ví, že si pro něho jdu!“ vyslal Belfort varovný signál.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin