top fight logo export web
Sylvain Helaine box

Zakázali mi učit děti do 6 let, proto íránského Hulka porazím! řekl nejděsivější učitel světa

Už po vystudování začal Sylvain Helaine učit děti na základní škole ve Francii. Když se ale doslechl, že jeho přezdívku nejděsivějšího muže světa nosí nám již známý Íránský Hulk, rozpálil se doběla.

Má totiž za to, že právě toto oslovení je nejvíce podobné jemu. Vždyť rovnou po zazvonění běží na kickbox, kde prý dře i několik hodin denně.

„Jestli já nejsem nejděsivější muž světa, tak jsem alespoň nejděsivější učitel světa,“ pronesl Sylvain ihned před vchodem jedné z francouzských škol. Jeho oblibou je tetování, za které dal už necelé dva miliony a mnoho volných míst mu na těle nezbývá.

„Moje tetování není nic špatného. Každý si může dělat, co chce. Bohužel, už mi zakázali učit děti do šesti let, podávám odvolání. Snažím se, aby se každý naučil tolerovat cokoliv, to dětem může přinést do života mnoho pozitivního,“ pronesl hrdě ke svému vzhledu.

Iransky Hulk

Bitva o jméno nejděsivějšího muže světa

I do souboje s Hulkem by prý rád šel. „Každý den trénuji, ze školy běžím rovnou do gymu. Zaměřuji se na posilovnu a kickboxu. Navrhuji tomu íránskému stvoření zápas o to, kdo ponese tuhle přezdívku právoplatně. On to ale nepřijme, protože je pos*aný.“

Jak je vidět, Helaine toho má až až. Pedagog, který trénuje bojové sporty, si přivydělává i pomocí Instagramu, kde už ho sleduje přes 90 tisíc fanoušků.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.