top fight logo export web
fury paul box

Zápas s Jakem Paulem mi zaručí miliony, raduje se Fury. Hned potom chce Logana

Tommy Fury má políčeno na ty největší boxerské tituly, ještě dříve však hodlá vyškolit dva YouTubery.

Aby Jake dotáhl Tommyho do ringu, musel mu nabídnout obří výplatu. Ta čítá jeden milionů dolarů v základu a pak další PPV bonusy, které určitě nebudou zrovna nízké, jinak by si britský boxer neplánoval i pokračování.

„Nevím přesnou částku, ale vím, že půjde o miliony,“ řekl nadšený Fury. „Jakea neuznávám jako profesionálního boxera, proto by to pro mě neměl být žádný problém. Lehký zápas, snadná výhra, snadno vydělané peníze,“ podotýká.

A i když má v merku ty největší boxerské tituly, u bojů s YouTubery prý nějaký čas zůstane.

„Jakmile sundám Jakea, tak přijde na řadu jeho starší bratr Logan, teprve pak se začnu poohlížet po nějakých pásech. Osobně si ale myslím, že až Logan uvidí, co provedu s jeho bratrem, tak se mi bude chtít vyhnout obloukem,“ popichuje Fury.

Souboje mezi Tommym a Jakem se dočkáme už 16. prosince. Kdyby ovšem mladší sourozenec slavného Tysona Furyho prohrál, rodina by ho kvůli té ostudě údajně deportovala na nějaký opuštěný ostrov (řečeno s nadsázkou, ostuda by to ale byla vskutku velká).

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.