OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Zápas těžkých David Price vs. Sergey Kuzmin se bude konat již příští týden na galavečeru ve Wembley

A je to oficiální! Zápas těžkých David Price vs Sergey Kuzmin se bude konat již příští týden na galavečeru ve Wembley, který vyvrcholí duelem Anthony Joshua vs Alexander Povetkin o pásy WBA super, WBO, IBF a IBO!

Zápas těžkých David Price vs. Sergey Kuzmin

Neporažená ruská dvojka Sergey KUZMIN (12-0-0, 9 KO) a britská devítka David PRICE (22-5-0, 18 KO) se utkají v desetikolové bitvě! Amatérský Evropský šampión z roku 2010 Sergey Kuzmin má před sebou další zlomový duel. Neporaženého Rusa čeká 203 cm vysoký obr z britských ostrovů David Price.

Kuzmin má na svém kontě skalp bývalé české jedničky Václava Pejsara, kterého dokázal porazit ve dvou kolech technickým knockoutem. Letos dokázal knockoutovat nebezpečného veterána Amira Mansoura  a naposledy 21. dubna sestřelit v pátém kole dalšího Američana Jeremiaha Karpencyho.

David Price má za sebou tvrdé březnové KO, které mu uštědřila ruský hvězda Alexander Povetkin v pátém kole. Nyní se britský ranař vrací do neméně těžkého duelu, ve kterém rozhodně nebude favoritem. Pokud vyhraje Kuzmin, potvrdí roli favorita a otevře si definitivně cestu k zajímavým titulovým zápasům. Price je v situaci, kdy vyhrát prostě musí, neboť další prohra by byl nejspíše cestou ke konci jeho profesionální kariéry.

Hlavním zápasem galavečera bude samozřejmě titulový souboj Anthony Joshua vs Alexander Povetkin, jenž se utkají o pásy WBA super, WBO, IBF a IBO!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue