Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Evander Holyfield je oficiálně zpátky! Jméno soupeře vás překvapí
Foto: Instagram/Evander Holyfield

Zastavení zápasu bylo předčasné, chtěl jsem pokračovat, brání se Holyfield

Evander Holyfield opět prokázal, že má srdce bojovníka. I když od soupeře dostával pořádně naloženo, stále chtěl v boji pokračovat.

Chybělo jen deset sekund k tomu, aby se zápas překlenul přes první kolo, v tom si ale rozhodčí řekl dost a duel odmával. Vitor Belfort byl zrovna ve vražedné kombinaci úderů, jimiž zasypal svého čistě se bránícího soupeře, který se jen pár chvil předtím dostal do počítání.

Předčasné ukončení zápasu tedy bylo dle sudího moudré, podle Holyfielda ovšem nikoliv. „Já chtěl pokračovat. Rozhodčí se nechal unáhlit, jelikož jsem byl stále plně při smyslech a věděl jsem, co se kolem mě děje,“ avizoval osmapadesátiletý boxer, jenž stále věřil, že v sobě najde záblesk svého starého já.

Místo nějakého zázraku ale přišlo veliké zklamání. O čtrnáct let mladší Vitor Belfort se se jevil mnohem dravěji. Od prvních sekund duelu neprokazoval boxerské legendě žádný respekt, naopak to s ní chtěl co nejrychleji skoncovat, což se mu nakonec také podařilo.

„Jsme bojovníci a výhry i prohry jsou součástí našich životů. Určitě nelituji, že jsem se vrátil a vstoupil do tak velkého zápasu. Má cesta tady určitě ještě nekončí, jednak budu mít zájem o odvetu a jednak zde pořád máme tu nevyřešenou událost s Mikem Tysonem, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí,“ nastínil Holyfield své budoucí plány.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin