Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Záznam z konference: Fury hodlá Wildera ukončit do sedmého kola. Soupeř dělal, že neslyší
tyson fury box

Záznam z konference: Fury hodlá Wildera ukončit do sedmého kola. Soupeř dělal, že neslyší

Tyson Fury a Deontay Wilder mají za sebou první tiskovou konferenci před avizovanou trilogií. A nutno dodat, že mluvit chtěla pouze jedna strana…

Bronzový Bomber se totiž na setkání objevil se sluchátky na uších a odmítl odpovídat na jakékoliv dotazy. Všichni se tomu divili, a tak si reportéři mohli popovídat pouze s jeho trenérem.

Proč měl tedy Wilder po celou dobu konference na hlavě sluchátka? „Protože je tvrdohlavý!“ překvapil se vší upřímností sám jeho kouč Malik Scott. „Je tvrdohlavý a je to jeho takový rituál. Tak to holt už u někoho chodí. Dokud ale na tréninku bude dělat to, co po něm chci, pak s tím nemám problém,“ rozvinul svou odpověď.

Tyson Fury se oproti tomu mluvit nebál. „Poprvé jsem vám prozradil, jaký je můj gameplan, a Wilder nebyl vůbec schopný, aby s tím cokoliv udělal. Ani podruhé to nebude jiné. Deontay je boxerem, který disponuje jenom jednou zbraní, všichni to o něm víme, ale to, co na něho chystám, nemá jak zastavit,“ sdělil.

A pokračoval. „Jen se na Wildera podívejte. Po tom našem posledním fightu je slabý a mentálně zlomený. Ta prohra se na něm podepsala. Skutečně jsem se o něj po tom bití, co dostal, bál. No a teď se tu objevil se sluchátky na hlavě…“

A samotná predikce? „Udělám přesně to, co jsem udělal posledně, jenom teď to bude o něco snazší, protože tehdy jsem měl na přípravu nějakých 5-6 týdnů. Teď mám na přípravu osmnáct měsíců. Takže očekávám, že to bude vypadat, jako když se na Wildera řítí vlak. Uvidíme, jestli dokážu být znovu mužem svého slova a jestli zvládnu Wildera ukončit před sedmým kolem. Myslím si však, že dokážu.“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin