Zbiju Mayweathera a pak se přesunu k MMA, odtajnil Logan Paul své plány

Zbiju Mayweathera a pak se přesunu k MMA, odtajnil Logan Paul své plány

Starší z bratrů Paulů už teď avizuje, že jen co si v boxu poradí s Floydem Mayweatherem, tak se přesune k MMA.

Dopředu jej údajně žene motivace něco ve své kariéře dokázat. A MMA je i dle jeho vlastních slov podstatně těžší a náročnější jak souboje v ringu.

„Stoprocentně se chci vydat k MMA. Obecně si myslím, že mi toto odvětví více sedne už jen díky tomu, že mám za sebou wrestlingové zázemí,“ odtajnil Logan Paul, který se v Americe proslavil zejména jako YouTuber. Svou internetovou platformu tak využil k tomu, aby ho lidé sledovali i na jeho bojové pouti.

„Pokud porazím Mayweathera, už si nebudu mít v boxu více co dokazovat. Má mise bude ukončena. Podaří se mi to, co se nepodařilo padesáti chlápkům přede mnou. Budu moct v klidu ukončit boxerskou kariéru bez toho, aniž bych dal Floydovi odvetu,“ smál se Logan, jenž plánuje bývalého šampiona pěti váhových kategorií pořádně naštvat.

„S bojovou kariérou však nebudu moct skončit dříve, než si dám alespoň jeden zápas v MMA. No a kdybych ho vyhrál, tak mě to bude motivovat, abych si dal další,“ objasnil Logan své plány, které ve své budoucnosti hodlá naplnit.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue