top fight logo export web
Zbláznili se Logan Paul a Floyd Mayweather? Za VIP vstupenku na box chtějí 200 tisíc!

Zbláznili se Logan Paul a Floyd Mayweather? Za vstupenku na box chtějí 200 tisíc!

Tak to je hukot! Už 6. června se uskuteční zápas v boxu mezi Youtuberem Loganem Paulem a boxerskou legendou Floydem Mayweatherem. I když zápas vzbuzuje velké vášně, tak fanoušci zuří, protože cena za VIP vstupenku se vyšplhala na více než 200 000 Kč.

Je jasné, že VIP vstupenky, díky kterým získáte lukrativní místa poblíž ringu a další vychytávky, bývají dražší. Na druhou stranu, říct si za vstupenku 200 000 Kč, to zvedlo ze židle nejednoho fanouška.

“Máme jen pár míst, tak neváhejte. Získáte místo blízko u ringu, kam se ostatní fanoušci nedostanou. Před zápasem navíc budete mít šanci prohodit se mnou pár slov. Stejně tak dostanete podepsané rukavice a další dárky,” motivoval k nákupu VIP vstupenek fanoušky na Instagramu Logan Paul.

Takže si to shrňme. Za 200 tisíc získáte místo v jedné z pěti řad nejblíže ringu. A možná si budete moct plácnout s Loganem Paulem. Ještě byste měli dostat tričko Maverick, podepsané rukavice Paula a místo na parkování.

Pro někoho, kdo má na rozhazování, to asi nebude až takový problém. Ale pro většinu fanoušků?

“To si snad dělají srandu. Chtěl jsem na ten zápas jít, ale když jsem uviděl, kolik stojí vstupenka, tak mě chuť přešla. Deset tisíc dolarů? Za to bych si mohl koupit auto,” stěžoval si jeden z fanoušků. “Logane, sice tě miluju, ale nikdy bych za ten tvůj zápas s Floydem nezaplatila přes 200 tisíc korun,“ napsala fanynka Youtubera.

Youtuber Logan Paul je přesvědčený, že Floyda porazí, protože je vyšší, těžší a mladší. Koho tipujete na vítěze vy?

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.