top fight logo export web
filip grznar vyhra

Že jenom prohrává? Grznár sejmul soupeře za minutu a půl

Strakonický rodák a profesionální kulturista Filip Grznár má za sebou několik profesionálních zápasů v MMA a boxu.

I když mu veřejnost příliš nevěří, nemůžeme zapomenout na jeho první boxerské klání, které se možná až překvapivě neslo v jeho režimu. O čtyři roky mladší soupeř Jakub Krejčí se již po minutě a půl odporoučel k zemi a Grznár slavil první výhru.

filip grznar box uspech

Celý duel nám hostilo Multikulturní centrum Fabrika, jenž můžeme nalézt ve Svitavách. Pro námi velmi dobře známého kulturistu se jednalo o samotný křest ohněm, neboť jeho zápasové statistiky z ringu zatím ještě nebyly evidovány.

To vše se však změnilo 16. prosince, když se tváří v tvář ocitl poněkud zkušenějšímu, avšak doposud úspěchům se vyhýbajícímu soupeři. Devětadvacetiletý Jakub Krejčí měl na svém kontě dvě porážky a nyní si připsal třetí. I ta přišla formou KO.

Grznár výzvy naprosto zbožňuje, což je pro nás jasným signálem, že se můžeme těšit na další bojovou štaci. Není to tak dávno, co svedl souboj v jiu-jitsu s Benem Cristovaem, jemuž nakonec podlehl, ale nedalo mu to, aby své štěstí nezkusil jinde.

V dalším boxerském klání se mu až tak nedařilo, každopádně stál proti dosud neporaženému Mariánovi Džupkovi. Celé video ze zápasu si můžete pustit níže.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.