top fight logo export web
61a207e83f8d9e08b8cfcdcc9467eae45497eaed

50 Cent se opřel do navrátilce Mayweathera. Došly mu prachy, tak si je jde vydělat, prohlašuje

S velmi rozporuplnou informací přišel známý raper 50 Cent, který se opřel do boxerské legendy Floyda Mayweathera (50-0-0, 27 KO).

Ústřední člen slavného The Money Teamu oznámil, že se na podzim současného roku vrátí zpátky do nitra ringu. Údajně půjde o profesionální zápas a s největší pravděpodobností se utká s nějakým MMA fighterem, který na pár okamžiků vyskočí z řad UFC a vydá se mezi šestnáct provazů.

Proč tento návrat Mayweather činí? Curtis Jackson, kterého lépe známe pod pseudonymem 50 Cent, si myslí, že zná odpověď.

„Je to tím, že všechny jeho prachy jsou fuč. Díky způsobu, jakým žije, je prostě nemožné, aby si nějaké finance udržel,“ nechal se slyšet čtyřiačtyřicetiletý raper.

O pravdivosti svého tvrzení podle všeho nepochybuje. „Věřte mi. Pokud mu zavoláte, tak bude v nějakém vytříbeném nočním klubu. Tohle je jeho život. Peníze vydělá, peníze utratí. Takhle to u něj chodí,“ reagoval.

Prezident UFC Dana White koncem minulého roku prohlásil, že uzavřel s Mayweatherem dohodu, podle níž uvidíme slavnou boxerskou legendu opět v akci.

Dle všeho jsou veškeré plány již domluveny, pouze zatím nemohou spatřit světlo světa. Všichni tedy s napětím očekávají, o co půjde a koho vedle Floyda se to bude týkat. 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.