top fight logo export web
4d57006a74825e651d62cdadb578329749f3c3b2

Alvarez vyhlíží soupeře pro debut v ONE Championship

Eddie Alvarez v jednom z posledních rozhovorů připustil, že jeho potencionální soupeři ONE Championship jsou pro něj zatím velkou neznámou. Bývalý šampion UFC a Bellatoru pravděpodobně narazí na některé staré známé.

Shinya Aoky se nabízí jako jedna z variant, při jejich prvním setkání Alvareze upáčil, ale ten mu to o čtyři roky později vrátil a porazil ho TKO. Logicky se tedy nabízí další zápas, který oba rozsoudí.

Alvarez vyhlíží soupeře pro debut v ONE Championship

Eddie nicméně prohlásil, že ho tak úplně nezajímá s kým bude bude bojovat, ale že chce co nejrychleji dostat šanci v titulovém zápase. Právě opasek pro šampiona byla jeho největší motivace při podpisu smlouvy s ONE. Třetí pás v jedné z top soutěží světa by ho bezpochyby posunul mezi nesmrtelné legendy MMA. 

První zápas ho pravděpodobně čeká začátkem roku 2019 a uvidíme, za jak dlouho přijde šance na přepsání historie. ONE momentálně zažívá velký vzestup, takže je dost pravděpodobné, že Alvarezovi budou kvalitní soupeři přibývat. Nyní má čas na studování oponentů a hledání slabin, které mu usnadní cestu na vrchol.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.