top fight logo export web
5675a087e274849278940cbb3204dea8037fde26

Alvarezův debut ve ONE Championship skončil fiaskem, „Mocný myšák“ Johnson si jej naopak vychutnal

Nabitý víkend plné bojové zábavy pokračoval i v konkurenční ONE Championship, kam před nedávnem zamířili bývalí šampioni z UFC, a sice Eddie Alvarez a Demetrious Johnson. Papírové předpoklady počítaly s výhrou obou borců, avšak nakonec se mohl radovat jenom jeden.

V případě „The Underground Kinga“ šlo o velmi rychlé fiasko, s nímž opravdu jen málokdo mohl počítat. Alvarez byl prožil svůj debut tím nejhorším možným způsobem. Počínaje prvním kolem se nebyl schopný vůbec dostat do zápasu, až byl nakonec knokautován.

Druhý zmíněný bojovník „Mighty Mouse“ Johnson si svou premiéru v novém prostředí užil. Muž a miláček publika UFC, který několik dlouhých let vlád v muší váze, kde dodnes drží rekord v počtu titulových obhajob, v polovině druhého kola uškrtil soupeře.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.