top fight logo export web
7ce6054d8e752ef52991052270d9e8f550452d19

Bisping přiživil spekulace o Conorově návratu. Jeho zápas s Aldem si svět zaslouží vidět, tvrdí

McGregor se sice na bojišti od své ostře sledované bitvy s Khabibem z října roku 2018 neobjevil, ale i tak je často spojován s návratem. A ten nyní dostává opět o něco reálnější podobu, když legendární zápasník Michael Bisping přiživil spekulace.

Jsou to čtyři týdny dozadu, co šéf UFC Dana White odhalil, že se McGregor vrátí buďto ještě v tomto roce, nebo začátkem toho příštího. Jako jeden z mála lidí v žádném rozhovoru nepochyboval, že by se tento návrat neuskutečnil, což samo o sobě budilo jisté naděje.

Poskočíme-li od Whiteovy zpovědi o dva týdny dopředu, pak přišla stránka TalkMMA s informací, že se McGregor vrátí na UFC 244, které se koná 2. listopadu v New Yorku, což je jeho oblíbené místo, kde se v odvetě střetne s Josém Aldem. V ten moment už začalo trochu přihořívat, ale ještě ne zdaleka tolik jako po rozhovoru Michaela Bispinga.

„McGregor vs. Aldo, to je zápas, který si svět zaslouží vidět. První bitva skončila po třinácti sekundách a většina lidí doteď věří, že by si Aldo vedl v odvetě lépe. Mám-li být ale upřímný, tak tohle je skvělý duel, který by Conora po prohře s Khabibem mohl postavit znovu na nohy,“ vyjádřil se Bisping.

Bývalý šampion střední váhy se domnívá, že se irský Notorious potřebuje nejprve vrátit na tu výherní vlnu, než učiní další kroky.

„Conor touží po zápase s Khabibem a určitě je dost zkušený na to, aby ho trefil a vyhrál, ale víc než to si myslím, že ho Khabib dřív povalí na zem a zase to bude ta stejná písnička, která jenom zopakuje výsledek z prvního dějství. Conor se nejprve musí vrátit do toho vítězného režimu a zápas s Aldem je pro něho skvělou příležitostí, jak to udělat. Neříkám sice, že ho Aldo nemůže zaskočit… protože nikdy nevíte, co se v kleci stane… ale určitě to je ze strany Conora dobrá šance na výhru,“ dodával Bisping.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!