Top-Fight.cz - bojové sporty

Brock Lesnar opět létá v průšvihu, kolegyně ho obvinila ze sexuálního obtěžování

Bývalý UFC šampion těžké váhy a nynější hvězdný WWE zápasník Brock Lesnar byl obviněn ze sexuálního obtěžování.

Se svým příběhem se veřejnosti podělila dnes již vysloužilá wrestlingová hvězda Terri Runnels, která tak učinila během podcastu Kee on Sports.

Brock Lesnar sexuálně obtěžuje kolegyni z WWE

„K Brockovi nemohu chovat příliš respektu a myslím si, že on sám nerespektuje ani své fanoušky,“ řekla Terri.

„Zatímco on byl v šatně a já šla okolo, tak na mě zavolal. Měl na sobě jen ručník a ten si sundal a ukázal mi svůj penis,“ práskla na adresu dvaačtyřicetiletého dopingového hříšníka.

„Byla bych mnohem raději, kdyby k ženám, které jsou v oboru tak dlouho jako já, choval mnohem větší úctu. To, co udělal, bylo velmi, velmi špatné,“ dodala Terri ohledně incidentu, ke kterému mělo dojít v roce 2004. A i když se jedná o dávnou minulost, WWE se tímto případem bude zabývat, jelikož podobné chování nehodlá ve svých řadách trpět.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin