top fight logo export web
khamzat Chimaev mike tyson

Chimaev: Takhle válčí Čečenci, zku*vysyni! Já jsem Mike Tyson i Muhammad Ali

MMA na tom nikdy nebylo lépe. Zejména teď, když se tu nachází člověk, který reprezentuje kvality Muhammada Aliho i Mikea Tysona.

Éra Conora McGregora je už dávno pryč. Nyní nastává éra Khamzata Chimaeva, o jehož kvalitách se po výhře nad Kevinem Hollandem údajně již nedá pochybovat.

Co Khamzat tuto bitvu vyhrál, obrátil se směrem k fanouškům. Ti jej totiž během ceremoniálu vážení vypískali, teď ale zůstali zticha. Proč asi?

„Ha! Teď mluvte!“ ozval se Chimaev. „Takhle válčí Čečenci, zku*vysyni! Jsem tady tím nejvíce nebezpečným chlápkem. Mám zbraně proti každému, všechny zabiju!“ řval do mikrofonu.

„Jsem tu, abych v UFC získal všechny tituly. Jsem tu černým páskem. Jsem nejlepším boxerem. Jsem Mikem Tysonem i Muhammadem Alim!“

Tento proslov měl umlčet fanoušky, ale možná jen na chvilku. Chimaev si nyní na sebe upletl bič. Pokud byť jen jednou zaváhá, okamžitě mu každý tato slova připomene.

Ty skutečné zkoušky mají teprve přijít a dost možná už nebudou ve velterové váze, na kterou je Khamzat svou stavbou těla příliš velký. To ale stihl potvrdit i sám Dana White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!