top fight logo export web
Chuck Norris

Chuck Norris se ani v 82 letech nezastaví. Takto probíhá jeho ranní rozcvička

Legendární americký herec a slavný mistr bojových umění ani v důchodovém věku nezapomíná na trénink.

Pro někoho je ve třiceti letech nějaká ranní rozcvička problémem, pro slavnou legendu akčních filmů ani v 82 letech nikoliv.

Chuck Norris si v mládí prošel vojenským výcvikem, při službě v Koreji se pak naučil bojové umění zvané Tang Soo Do, od něhož přešel k profesionálnímu karate, v němž se roku 1968 stal mistrem střední váhy. Tento titul si držel až do roku 1974.

Šestkrát neporažený šampion a majitel už celého řetězce škol bojových umění se postupně stal Bojovníkem roku, členem Síně slávy černých pásů, Instruktorem roku a Mužem roku. Založil také mezinárodní Federaci spojených bojových umění.

Chuck Norris stále trénuje

Po takto dlouhé škále úspěchů, které si nepochybně vyžádaly celá léta tvrdé práce a odříkání, můžeme s klidem prohlásit, že tento člověk má bojování v krvi. To je na něm mimo jiné znát i v tomto seniorském věku, ve kterém popírá znaky stárnutí.

Na nějaké kopy z otočky to asi už nebude, ačkoliv bychom možná mohli být ještě mile překvapeni.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.