top fight logo export web
donald cowboy cerrone

Cowboy Cerrone se dočkal! Z MMA klece míří na filmové plátno. A rovnou si střihne velkou roli

Donald Cerrone rozhodně nelhal, když říkal, že až pověsí rukavice na hřebík, tak se stane filmovou hvězdou.

„Cowboy“ byl neodmyslitelnou součástí UFC. Dlouho se přemáhal a přes nepřízeň osudu se stále pral. Teprve až v devětatřiceti letech po červencovém duelu s Jimem Millerem se rozhodl pověsit rukavice na hřebík.

Donald duel s Millerem sice prohrál, ale na tiskové konferenci nezakrýval úsměv. Jedna kapitola jeho života se zavřela, ale jako by už tehdy tušil, že se brzy otevře druhá.

„Stanu se filmovou hvězdou a budu pořád pít pivo tak moc, až se mi nafoukne břicho, že si neuvidím ani na péro,“ smál se. „Každopádně tohle byl perfektní turnaj. Las Vegas, vyprodaná hala, skvělí fanoušci. Doufejme, že se jednou podívám do Síně slávy UFC,“ přál si.

Netrvalo to dlouho a vyšlo najevo, že Cowboy skutečně filmovou roli domluvenou má. Představí se v Projectu Legion. A k tomu všemu si střihne hlavní postavu.

Na filmové plátno se dostává stále více MMA bojovníků. Jen z UFC lze zmínit Rondu Rousey, Quintona Rampage Jacksona, Georgese St.Pierra, Ginu Carano nebo Randyho Coutoureho. Nově čeká v tomto průmyslu údajně velká budoucnost i na Conora McGregora.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!