top fight logo export web
0267de7368cea44dc8ac247fb9ccf065a9d466e5

Dovolte mi s ním bojovat, stačí jen malá MMA exhibice, prosí McGregor o zápas s Nasukawou

Conor McGregor by rád za doprovodu společnosti Rizin uspořádal podobně jako jeho boxerský kolega Floyd Mayweather exhibiční zápas s mladým Japoncem Tenshinem Nasukawou.

Tenshin Nasukawa má na stole výzvy

I když tu máme stále nezodpovězenou otázku, kdo další na irského velikána čeká v rámci UFC, k čemuž nám Dana White řekl, že by Notoriouse rád viděl zápasit zase s ruským vládcem Khabibem, tak si ve volném čase Conor zařizuje vlastní plány. Jeden takový ho inspiroval během boxerského duelu Floyda s Tenshinem, který skončil možná ještě dříve, než jsme všichni čekali.

„Přeju si vyrazit do Tokia, kde bych se utkat s Tenshinem Nasukawou v exhibičním duelu smíšeného bojového umění,“ napsal McGregor na svém twitterovém účtu, z něhož pár dní předtím komentoval i Floydovu nekompromisní výhru. Jak již zaznělo, mladý Japonec je možná skvělý kickboxer a ani ve světě MMA ještě nepoznal přemožitele, přesto tady si ukousnul až příliš velké sousto.

Bývalý šampion z pérové a lehké váhy pod podpisem UFC dříve naznačil, že chce přijímat hlavně ty zápasy, které přinesou vysokou sledovanost. „Prosím, zařiďte to a zařiďte to hned,“ vyslal svůj vzkaz k organizátorům Rizinu, jež se k dané věci sice ještě nijak nevyjádřili, ovšem rozhodně mají nad čím uvažovat. S další podobně velkou propagaci své soutěže možná ani oni sami nepočítali.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.