top fight logo export web
26a2c0739379f4868990135740b2c513c0ec0f82

Eddie Alvarez podepsal ONE Championship

Raketově expandující organizace získala do svých řad opravdu prvotřídní hvězdu. Generální ředitel a předseda Chatri Sityodtong oznámil tuto bombu na sociálních médiích, ale podmínky smlouvy nezveřejnil. Eddie Alvarez podepsal ONE Championship!

Eddie Alvarez podepsal ONE Championship

Alvarez se probíral nabídkami UFC i Bellatoru, ale je možné, že ve 34 letech upřednostnil jiné priority. I tak mohl být šampion Bellatoru se svou stopou zanechanou v UFC spokojený, zvládl šampiona Strikeforce Gilberta Melendeze a dva UFC šampiony Anthony Pettise a Rafaela Dos Anjose. Při první obhajobě narazil na Conora McGregora a o titul přišel. 

ONE FC momentálně držitele pásu lehké váhy hledá, Martin Nquyen o něj přišel z důvodu zranění a je dost možné, že si Alvarez brzy připíše další prestižní titul.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.