top fight logo export web

Emelianenko se vrací do klece! Uvidíme se s ním už na RCC 6

4. květen, Čeljabinsk, Rusko. To jsou zásadní indicie, které potřebujeme vědět, těšíme-li se na další skvělou bitvu těžkých vah. V té nám bude zářit Aleksander Emelianenko, tedy o pět let mladší bratr slavného Fedora. 

Aleksander Emelianenko (28-7-1) naposledy bojoval 18. srpna 2018. Tehdy kuriózně remizoval s Tonym Johnsnem a přerušil tak svou jinak bezchybnou sérii pěti výher. 

Mladší sourozenec ruského hrdiny, který brzy dost možná pověsí rukavice na hřebík, je českým fanouškům dobře znám i díky jeho skalpu Viktora Pešty, jehož porazil na TKO rovněž minulé léto.

Co se soupeře týká, jeho jméno je stále předmětem jednání. Mělo by ovšem jít o hlavní zápas večera, tudíž ani protivník rozhodně nebude žádný otloukánek.

„Chceme Aleksanderovi přinést nějaké pořádné zahraniční jméno,“ zaznělo z úst Nikolaie Klimenka, výkonného ředitele RCC. „Z možností, jaké máme, zvažujeme například takového Francimara Barrose (22-7-1),“ doplňuje.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.