top fight logo export web
67c933624d62718b795d3ae25c703905b3c53ec0

Fakt mě to štve. Nemám rád prohry, neumím je přijmout, bědoval po knokautu talent Pico

Mladý bojovník s americkými kořeny Aaron Pico přinášel do hry podle mnohých novou myšlenku, která jej měla vystřelit až na samotný vrchol žebříčku pérové váhy. On sám se ovšem svou čtyřzápasovou vítěznou šňůrou nechal unést a ještě v prvním kole se odporoučel do říše snů.

Mladý bojovník s americkými kořeny Aaron Pico

„Na tohle neexistuje žádná omluva. Nemám rád prohry, nemám rád chyby, ale bohužel se mi teď přihodilo obojí,“ kál se dvaadvacetiletý ranař, jehož celkové skóre ozdobila již druhá prohra z šesti profesionálních duelů.

„Měl jsem teď formu, čtyři výhry v řadě, cítil jsem tedy, že držím pevně osud ve svých rukou, jenže bohužel se zase potvrdilo, že na bojišti nikdy nevíte,“ prozrazoval mladík, jenž se objevil na hlavní kartě Bellatoru 214.

„Normálně se domnívám, že mám ve svých pažích sílu. Kolikrát knokautuji soupeře a ani nevím jak (4 výhry na KO), jenom teď byl protivník rychlejší. Fakt mě to štve. Nemám rád prohry, neumím je přijmout, proto to tak bolí,“ přiznával se.

Proti Aaronovi se do klece postavil dvaatřicetiletý americký hrdina Henry Corrales. Jeho účet se nyní rozšířil na 17 výher a 3 porážky. Knokaut nad Picem v prvním kole by mu navíc měl zajistit bitvu o pás se současným šampionem pérové váhy Patriciem „Pitbullem“ Freirem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!