top fight logo export web
White Hasbulla

Hasbulla odhalil, jakou roli bude zastávat na UFC v Abú Dhabí

Internetová senzace se dočkala. Hasbulla Magomedov bude přímou součástí nadcházejícího turnaje UFC 280.

Původně se to zdálo jako vtip, ale devatenáctiletý mladík se vzácnou růstovou chorobou skutečně podepsal s MMA velikánem smlouvu. Ta ho sice neváže k žádným bojovým povinnostem, ale i tak si jej fanoušci na televizních obrazovkách užijí.

Hasbulla se zde objeví jako osoba, která s několika bojovníky natočí zákulisní interview. Předpokládá se, že vyzpovídá například Petra Yana nebo Islama Makhacheva, jemuž bude 22. října v Abú Dhabí náležet hlavní zápas večera.

Manažer Ali Abdelaziz navíc stihl potvrdit ještě jednu horkou novinku. „Hasbulla byl pozván do Makhachevova bojového rohu. Zde bude asistovat Khabibovi Nurmagomedovovi. Vše je domluvené.“

Tohle tedy bude poprvé, co mladou internetovou senzaci uvidíme na velkém UFC turnaji. Jelikož ovšem Hasbulla s noblesní MMA organizací uzavřel pětiletou smlouvu, dá se očekávat, že se s ním odteď uvidíme častěji.

Conor McGregor: Hasbulla je produktem incestu

Ne každý rychlý růst tohoto chlapce dobře snáší. Příkladem nám je Conor McGregor, kterému se tento „mini Khabib“ kdysi posmíval.

„Zcela nejraději bych toho mrzáka odpálil do branky. Je to malý smradlavý produkt incestu. Dávám si za cíl, že s ním jednoho dne trefím trojku. Kolik bych musel dát za to, aby mi ho někdo nahrál na volej?“ napsal Notorious na svém Twitteru.

A že Hasbulla kvůli své vzácné nemoci nemůže oficiálně zápasit? To nevadí. Na běžný sparing žádné zdravotní povolení nepotřebuje. „UFC, dovolte mi si s tím skrčkem dát aspoň sparing!“ žádal McGregor. „Vezmeme si rukavice s velkou výplní. Půjde o přátelskou záležitost, slibuji!“ zapřísáhl se.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!