top fight logo export web
Sajad Gharibi

Hulk to přehnal! Nejděsivější muž světa mu plánuje udělit lekci – nezapomenutelné KO v prvním kole!

Pokud se už teď těšíte na fight dvou monster, počítejte s tím, že více jak jedno kolo boje si neužijete.

Dohromady více jak 320 kilo živé váhy vstoupí 2. dubna na horkou půdu londýnské O2 areny, kde dojde na nezapomenutelný zápas dvou přírodních úkazů a prakticky i ryzích monster. Velmi působivé na tomto fightu je, že půjde jak o legendární a neopakovatelný zážitek, ale také na vyústění dvou léta trvajících sporů.

Sajad Gharibi alias „Íránský Hulk“ své narážky zejména v poslední době přehnal, když kulturistu a herce Martyna Forda označil za pouhou reklamní figurku, která si plete skutečný život s tím filmovým. Rozhodně to není žádný bojovník a až se s ním střetne, tak mu hodlá zlámat kosti a natrvalo přerušit hereckou kariéru.

Podobně hořká slova vysílaná prakticky den co den s každým zahýbou, tedy i s takovou horou svalů, jakou představuje Martyn Ford.

„Nechť je tato bitva lekcí všem internetovým hrdinům!“ oznámil Ford, jenž tak cílil na Gharibiho silné internetové řeči. „Někdy, zkrátka někdy se potkáte s někým, komu se nebude líbit to, co říkáte. Proto jsem připravený bojovat klidně zítra… Ale co zítra, klidně hned!“ dával volný průchod svým emocím.

Fight je nicméně zamluven až pro 2. duben… „Už teď se omlouvám všem, co se na ten zápas těší, protože si ho příliš dlouho neužijete. Tento fight nepřekročí první kolo, o tom nepochybuji. Ovšem spolehněte se, že se postarám, aby se o tom jednom kole mluvilo ještě dlouhá léta dopředu!“ slíbil Ford.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.