top fight logo export web
iransky hulk sajad gharibi

Íránský Hulk: Já jsem profesionální zápasník, nemůžu pracovat jako normální lidé

Sajad Gharibi nutně potřebuje zápas, aby mohl splatit účty. Proto právě nasedá na letadlo do Londýna vyjednat bitvu s Fordem. Uspěje Íránský Hulk?

Co se jejich zápas zrušil, přesněji řečeno, co z něj Martyn Ford vystoupil, zůstaly Gharibimu na krku velké účty. „Tímhle mě Martyn neuvěřitelně nasral! Měli jsme nějakou smlouvu a on ji porušil. Bál se! Ale já to tak nenechám, budu ho žalovat!“ běsnil tehdy „Íránský Hulk“, který nakonec neměl jinou možnost, jak si najít rychlou náhradu. Tu posléze představoval hodně amatérský boxer s přezdívkou „Kazašský Titán“, jehož dovednosti i tak na Gharibiho nadlidskou sílu stačily. A co víc, proklepnul ho už v prvním kole.

Velký Gharibiho sen, jak si bude boxem vydělávat miliony, najednou dostával značné trhliny. Finančně nejlákavější duel s Martynem Fordem se zrušil a on najednou neměl na zaplacení účtů. Dokonce mu hrozí, že kvůli tomu bude muset začít pracovat, ale to přeci od člověka takto nadpřirozené síly nemůžete chtít.

„Já jsem skutečný zápasník!“ je přesvědčeno toto íránské monstrum, které údajně měří 188 cm a ještě na začátku roku vážilo 177 kg. „Má čest byla Martynovým chováním pošpiněna. A navíc jsem neobdržel peníze, které mi byly slíbeny. Kvůli tomu, že se náš duel zrušil, jsem se dostal až do mínusu. Poletím tedy do Londýna, Martyna si najdu a za jeho drzé chování ho naučím poslušnosti!“ vyjádřil se Gharibi.

Iransky Hulk pred bojem
Íránský Hulk

Práce až jako nouzové řešení

Vzhledem k Hulkově výkonnostnímu fiasku v duelu s Kazašským Titánem musíme zohlednit i tu možnost, že jeho boxerskou anabázi nikdo sponzorovat nebude a on se tak do žádného velkého zápasu, který by jej finančně zabezpečil, již nedostane. Proto je třeba mít v záloze i nouzové řešení, kterým je prostá, nechtěná práce.

„Už od roku 2016 se o mě zajímá mnoho firem bezpečnostních služeb. Dříve mi nabízely mrzkých 20 tisíc dolarů měsíčně, pokud to přijmu, ale tohle nebyla cesta, kterou jsem se chtěl vydat. Při pohledu na mě si musíte říct, že mám na víc,“ uveřejnil Gharibi pro deník Sun Sport.

„Když se nad tím ale zamýšlím, a mluvíme tu o nouzovém řešením, přijde mi, že dělat bodyguarda je asi tou nejlepší činností,“ domnívá se Hulk. „Musí to být ovšem někde v Íránu, protože Írán koluje v mé krvi. Když jsem byl teď například v Dubaji, necítil jsem se tam dobře. Není to má země, byl jsem daleko od svého domova. Írán je prostě místem, kde žiju a kde také jednou zemřu, chci zůstat tady,“ zněla jeho podmínka. V první řadě je ovšem důležitější ten boxerský zápas, který se momentálně snaží vyjednat s Martynem Fordem… Nalijme si ale čistého vína, tohle se mu vyjednat nepodaří.

VIDEO: Naprostá brutalita! Mike Tyson se porval v letadle. Provokatér dostal za vyučenou

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!