top fight logo export web
karlos vemola svatba mma

Jak si Karlos Vémola nevzal Lelu: Svatba století, anebo komediantské antré hadr!

Bylo toho všude tak plno, že jsme s napětím vyčkávali – a ejhle vyplatilo se! Z velkolepých slibů o svatbě století je antré jak řemen, Lela Ceterová mluví o manželovi, kterého ale podle platných právních předpisů nemá. Taky tu pobíhá jedna nechtěná opice a spousta zmatených lidí, kteří ještě pořád nenašli slibované labutě!

Už když se Karlos Terminátor Vémola začal zmiňovat o detailech jeho veselky, bylo zřejmé, že to bude velká šaráda. V plánu byli lvi i půlka Výstaviště. A i když i slabomyslný v tu chvíli tušil, že to asi úplně neklapne, nakonec přišlo překvapení mnohem větší!

„Začínáme ve dvě hodiny na lodi, pojedeme s kluky na lodi a přesuneme se na Občanskou plovárnu. Ve čtyři bude obřad, žádné dlouhé zdržování, pak nějaké rychlé focení a v pět budeme sedět u svatebního stolu,“ nechal se slyšet Vémola v pořadu Showtime před velkolepou veselkou.

Nalákal také na nevěstu! „Má ráda podobné věci jako já. Mám rád všechno velké, světské, velký výstřih, takže si myslím, že to budou hodně výstřední šaty.“

Pak se ale začaly objevovat první mráčky. „Veterině se úplně nelíbila představa, že mezi 200 až 300 lidmi budou pobíhat lvi,“ oznámil médiím pár dní na to, ale se skálopevným příslibem, že to bude jediná věc, která nevyjde. A další komplikace na sebe nenechala dlouho čekat.

„Teď mi do kolotočů hází boty. Letos už je na té louce postavený stan, s čímž jsem nepočítal. Takže na to není úplně tolik prostoru. Kolotoč tak bude muset být asi jenom malý, labutě nebudou,“ sdělil Lev posmutněle Expresu.

vemola ceterova krampol opice

Oddávající kaskadér? Proti gustu…

Další příslib byl poněkud zavádějící. Týkal se samotného oddávajícího! Karlos sliboval, že budeme koukat. Koukali jsme hodně, když přijel s padělkem oddávající medaile sám Jirka Krampol. Mluvil moc hezky, ale ne k věci. Tedy alespoň pokud tou věcí měla být skutečná svatba.

Podle platné právní moci nabývá civilní svatební obřad své platnosti tehdy, je-li uzavřen před starostou, místostarostou či pověřeným členem zastupitelstva obce. V hlavním městě má právo vést platný právní obřad ještě primátor a náměstek primátora, případně pověřený člen pražského zastupitelstva.

Vzhledem k tomu, že pan Krampol, ač je skvělý řečník a skvělý komik, tyto pravomoce nemá, pozbývá celá věc nejen logiku, ale i trochu té platnosti. Navíc se měl prý redakci Blesku vyjádřit slovy: „Bylo to jen divadlo, nemám žádné oprávnění oddávat.“

vemola ceterova krampol

 A co tam máme dál…

Tak co nám z těch Karlosovo slibů o svatbě století vlastně zbylo? Minimálně to, že přijde něco jako nevěsta a bude vypadat tak, jak se to u nich má rádo. Polosvětská královna skutečně dorazila (i když pozdě, protože se její dcera Lilinka odmítla obléknout do připravených šatiček a předvedla lepší Také-Downy než sám Karlos v kleci).

Měla na sobě nádherné šaty za čtvrt milionu, korunku a šperky s diamanty. Taky padlo pár slziček, nějaká ta dojemná slova od Ondry Novotného a pár poplácání po zádech od Ivo Rittiga, to vše zakončil mejdan za několik milionů, na kterém nechyběl šestipatrový dort a bohužel ani Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, který plácal do mikrofonu cosi jako: „To je nejdražší dort v České a Slovenské republice. Šestipatrák!“

Opička hledá domov

Karlos se musel za svůj výkon několikrát pochválit. Dokonce se mu podařilo pro „manželku“ sehnat i krásný svatební dárek – opičku George, o které mluví jako o novém členu rodiny, který má podle jeho vyjádření obývat i ložnici.

I když padla i slova o tom, že bude bydlet v Terminátorově autě. Lela se totiž nechala slyšet, že opici by v žádném případě neakceptovala prý kvůli dětem.

Těch bude podle příslibů také víc. Karlos totiž slíbil, že to o manželské noci tak rozjede, že z ní vstane těhotná Lela. Což o to, místo doma ještě mají a Kaiser jí už prý také moc nevolá…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.