top fight logo export web
a64a384cbc8ae44629a540817024b211fe371a8b

Je mi dvakrát tolik, ale stejně bych z něj vymlátil duši, reaguje Mayweather starší na hrůzný čin od McGregora

Floyd Mayweather starší (66), otec slavné boxerské legendy, byl novináři tázán, jak by se zachoval v situaci oběti, kterou Conor McGregor v baru uhodil. Jeho odpověď patrně nikoho nešokovala.

Do akce se opět dostavili reportéři z TMZ Sports, kteří jako první přišli na veřejnost s videem, na němž slavný irský zápasník v baru udeřil postaršího pána svou pověstnou levačkou.

Když se pak tedy Mayweathera ti stejní novináři ptali, jak by on zareagoval, kdyby dostal ránu za to, že odmítl jeho pití, ukázal pár hbitých úderů a pověděl: „Vymlátil bych z něj duši!“

Conorovi je i napříč veřejné omluvě, kterou učinil skrze stanici ESPN, stále vyčítáno jeho chování, které vůbec neodpovídá tomu, jak by se v jeho světovém postavení očekávalo.

„Vymlátil bych z něj z duši klidně hned tady,“ neváhal Mayweather starší ani na vteřinu, ačkoliv mu je dvakrát tolik. „Je mi sice dvakrát tolik, ale stejně bych z něj ty s*ačky vymlátil!“ přidával na důrazu.

Conor v rámci své omluvy připustil, že se nemůže dočkat svého návratu do UFC. O soupeře určitě nebude mít nouzi. A každý z nich cítí, že je potřeba ho za jeho chování ztrestat. Jedním z vyvolených je například Justin Gaethje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!