top fight logo export web
3bf37059c2b69edcfadf9dd0ce6a68849cb4427d

Jedrzejczyk plive oheň na Colbyho a jemu se to líbí. Ta holka mě chce sbalit, bohužel ale není můj typ, tvrdí

Trochu zvrácené lovestory se nám rýsuje v útrobách American Top Teamu, kde se spolu střetává polská zápasnice Joanna Jedrzejczyk a americký patriot Colby Covington.

A kdo už je v tomto ohledu trochu znalejší, ten moc dobře ví, že Covington je osobností, která si získává pozornost trochu výstředním humorem. Reputaci v UFC mu to sice zajistilo, ale zároveň to pobouřilo vztahy mezi vlastními řadami.

Joanna Jedrzejczyk měla už párkrát v minulosti Colbyho žvanění dost, až ho začala veřejně před kamerami urážet. A velterový válečník oplácel totéž stejnou mincí.

Joanna Jedrzejczyk uráží hvězdu UFC

„Nikdy jsem o Joanně nic neřekl,“ dostával se ke slovu Covington, jenž se snažil pro americká media objasnit, jak tento spor s polskou bojovnicí začal.

„Jednoho dne prostě přišla do tělocvičny a začala na mě křičet: ‚Ahhhh, Colby, já tě nesnáším!‘ A pak tohle a tamto… znáte to. Vůbec jsem nevěděl, co se děje,“ vysvětloval.

Důvod, proč takhle negativně Joanna proti svému týmovému kolegovi zbrojí, je prý zřejmý.

„Vím moc dobře, že se mnou minulý týden zkoušela flirtovat. Bohužel jsem jí to nevrátil tak, jak si představovala. Řekněme, že mám nějakou úroveň a tu ona nesplňuje. Já odpovídám jenom holkám, kteří jsou kvalitou 7,5 a výš (fiktivní žebříček), ale ona rozhodně není 7,5,“ doplňoval dvaatřicetiletý americký borec, který bývalou šampionku přirovnal vzhledem ke Glumovi z Pána prstenů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.