top fight logo export web
karlos vemola souper

Karlos Vémola by potřeboval srovnat oči, má jasno hater Dany

Každá známá osobnost má armádu fanoušků i haterů. A samozřejmě to platí i u profesionálních zápasníků. Tím nejsledovanějším na domácí scéně je bezpochyby Karlos Vémola.

V médiích se objevuje velmi často, lidé jej hodně řeší a tak jsme svědky nejrůznějších útoků nejen na jeho osobu, ale například i jeho snoubenku a děti. Zajímá vás, jak Terminátor na hatery reaguje?

Z běžných hejtů si Vémola nic moc nedělá. Když mu například hater Dany Vito napsal, že by potřeboval srovnat oči, tak mu Terminátor odpověděl poměrně s velkým nadhledem.

Karlos Vémola má fanoušky i hatery

„Tak těch věcí na mém ksichtě, které by potřebovaly srovnat, je víc. Nejen oči. Mám pokřivený nos, zmačkané uši, zkrátka těch kosmetických vad je na mě hodně. Ale je to pochopitelné, protože nejsem žádnej šamponek, ale domlácenej fighter,“ reagoval pohotově Vémola.

Jediné, co opravdu nesnese, to jsou hejty na jeho snoubenku Lelu Ceterovou. „Pokud se Vejmoula podá jako svačinka pro tu jeho kočičku, tak bude svět zbaven zcela zbytečné existence,“ zasypal nenávistí Karlose hejtr Jan Fouksner.

Na to Karlos zaregoval tvrdě a nekompromisně. „Vůbec nevím, koho tím myslí, ale jestli mluví o mojí ženě, tak je to úplný hovado, úplný k*kot. Pokud někdo nenávidí mě, tak to chápu, ale nerozumím tomu, proč má někdo potřebu tahat do toho mou ženu,“ nebral si Terminátor servítky.

Samozřejmě se často objevují i urážky na adresu Terminátorovo syna, zranění a jeho vztah k homosexuálům. Pokud vás zajímá, jak se Vémola s různorodým hejtem vypořádal, tak mrkněte na interhejty od Refresheru.

A jak to vnímáte vy? Píšete někomu někdy hate komentáře nebo vám přijde zbytečné plýtvat energií na šíření nenávisti?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.