Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
karlos vemola souper
Foto: Instagram/Karlos Vémola

Karlos Vémola by potřeboval srovnat oči, má jasno hater Dany

Každá známá osobnost má armádu fanoušků i haterů. A samozřejmě to platí i u profesionálních zápasníků. Tím nejsledovanějším na domácí scéně je bezpochyby Karlos Vémola.

V médiích se objevuje velmi často, lidé jej hodně řeší a tak jsme svědky nejrůznějších útoků nejen na jeho osobu, ale například i jeho snoubenku a děti. Zajímá vás, jak Terminátor na hatery reaguje?

Z běžných hejtů si Vémola nic moc nedělá. Když mu například hater Dany Vito napsal, že by potřeboval srovnat oči, tak mu Terminátor odpověděl poměrně s velkým nadhledem.

Karlos Vémola má fanoušky i hatery

„Tak těch věcí na mém ksichtě, které by potřebovaly srovnat, je víc. Nejen oči. Mám pokřivený nos, zmačkané uši, zkrátka těch kosmetických vad je na mě hodně. Ale je to pochopitelné, protože nejsem žádnej šamponek, ale domlácenej fighter,“ reagoval pohotově Vémola.

Jediné, co opravdu nesnese, to jsou hejty na jeho snoubenku Lelu Ceterovou. „Pokud se Vejmoula podá jako svačinka pro tu jeho kočičku, tak bude svět zbaven zcela zbytečné existence,“ zasypal nenávistí Karlose hejtr Jan Fouksner.

Na to Karlos zaregoval tvrdě a nekompromisně. „Vůbec nevím, koho tím myslí, ale jestli mluví o mojí ženě, tak je to úplný hovado, úplný k*kot. Pokud někdo nenávidí mě, tak to chápu, ale nerozumím tomu, proč má někdo potřebu tahat do toho mou ženu,“ nebral si Terminátor servítky.

Samozřejmě se často objevují i urážky na adresu Terminátorovo syna, zranění a jeho vztah k homosexuálům. Pokud vás zajímá, jak se Vémola s různorodým hejtem vypořádal, tak mrkněte na interhejty od Refresheru.

A jak to vnímáte vy? Píšete někomu někdy hate komentáře nebo vám přijde zbytečné plýtvat energií na šíření nenávisti?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin