Top-Fight.cz - bojové sporty

KSW 50 Londýn: Informace, fight card a výsledky

Polská KSW, největší evropská organizace, chystá již svůj padesátý turnaj. Již potřetí se tato přehlídka MMA, zabalená v opravdu luxusním hávu, uskuteční v Londýně v SSE Aréně ve Wembley. Dlouhou dobu se zdálo, že budeme mít také své želízko v ohni, ale zranění, které si Patrik Kincl přivodil začátkem týdne, zhatilo sny o prvním českém šampionovi KSW.

Náhrada se nehledala dlouho, volba padla na polského borce Michala Pietrzaka, pro kterého to bude premiéra v KSW. Souboj proběhne ve váze do 176 liber a nepůjde v něm o pás šampiona. Zástupce ASA nebyl ovšem jediným, kdo musel svou účast skrečovat. Fight card doznala oproti plánované verzi mnoho změn, ale i tak nás čeká špičková podívaná čítající osm zápasů.

Fight card a výsledky KSW 50 Londýn
  • Phil De Fries vs. Luis Henrique (titul v těžké váze KSW)
  • Tomasz Narkun vs. Przemyslaw Mysiala (titul v polotěžké váze KSW)
  • Norman Parke vs. Marian Ziolkowski (dočasný titul v lehké váze KSW)
  • Roberto Soldic vs. Michal Pietrzak
  • Damian Janikowski vs. Tony Giles
  • Antoni Chmielewski vs. Jason Radcliffe
  • Dricus Du Plessis vs. Joilton Santos
  • Aleksandra Rola vs. Catherine Costigan

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?