top fight logo export web
Vera Mikulcova Kulturistika doping steroidy

Kulturistka Věra Mikulcová: I ženy mají ochlupení jako muži. S dopingem bych to nikdy nepřehnala

O Věře Mikulcové je všeobecně známo, že pravidelně své tělo zásobuje steroidy, aby se mohla pohybovat na té profesionální úrovni. „Doping je součástí každého vrcholného sportu, bez toho by to nešlo,“ zní její heslo.

Potíž je ale v tom, že když chcete něco obětovat svému snu, tak jako Věra, pak se to na vás nějakým způsobem podepíše.

„I na mně můžete vidět, že už jsem trochu na jiné bázi než ostatní ženy,“ říká profesionální kulturistka Mikulcová, která si na adresu svého vzhledu vyslechla i řadu kritiky.

„Z toho si člověk nemůže nic dělat. Já se prostě cítím dobře. Dělám to, co mě baví. Mám partnerku, která mě v tom podporuje.. Takže já vždycky, když rozkliknu ty diskuze, tak se tomu fakt směju,“ odpověděla všem odpůrcům.

vera mikulcova forma

Všichni užívají steroidy

Věra se momentálně připravuje na světovou soutěž Ms. Olympia, kam se probojují jen ti nejlepší. Pokud má člověk v takovéto konkurenci uspět, bez pravidelného přísunu zakázaných látek se to bohužel neobejde. Hlavní je však nic nepřehnat.

„Ono je to takové hodně zkreslené… Lidé, co jsou absolutně proti kulturistice, tvrdí, že je to životu nebezpečné, že je to támhle to, támhle to. A já osobně si myslím, že je to zase na každém člověku, že všechno se musí užívat a dělat s takovou mírou a mít prostě k tomu respekt.

Takže nevím, jestli jste mě viděli 3,5 let zpátky. Já jsem plus mínus velikostně třeba stejná, protože si myslím, že to mám v hlavě docela srovnané. Nechci nikdy překročit tu hranici. Myslím si, že to není, jak se říká, životu nebezpečné,“ svěřila se v rozhovoru Na kafeečko.

Nevšední ochlupení? Člověk je přeci z opice

A když už se pravidelný příjem těchto dobrot podepsal i na jejím vzhledu, je třeba si uvědomit jednu základní věc. Všichni máme stejné kořeny, všichni jsme z „opic“.

„Ono právě, teď to řeknu tak nehezky, ale ono prapůvodem vlastně všichni jsme z opic a samozřejmě to ochlupení mají ženy i muži. Takže to ochlupení jakoby je víc kvůli tomu… Ale zase znám i ženský, který neberou třeba anabolický steroidy a jsou chlupatý a chodí na depilaci,“ poznamenala nejúspěšnější česká kulturistka, která údajně nějaké větší změny na sobě nepozoruje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!