top fight logo export web
704324dfe613c898221bc48788c744c911cb7d90

Lobov odpovídá Malignaggimu: Vsadím se s tebou, že tě nemá ráda ani tvoje vlastní matka

BKFC 6 se ponese na opravdu zvláštním nádechu, který vyšperkovala vzájemná nenávist mezi táborem Artema Lobova a boxerského veterána (nyní navrátilce) Paulieho Malignaggiho, jehož hlavním cílem je pověstného „kámoše“ Conora McGregora poslat do hrobu. Ještě předtím, než tak hodlá učinit, posílá směrem k ruskému borci řadu ostrých nadávek, které se vůbec nenesou na tom sportovním duchu. 

„Jen se do něj zaposlouchejte. Vsadím se s vámi , že ho nemá ráda ani jeho vlastní matka,“ reagoval Lobov na neustálou kritiku ze strany amerického boxera, jenž během konference na Artema dokonce plivnul. 

„Tím plivancem pošpinil nejenom celou mou práci v MMA, ale i všech ostatních sportovců. Poplival naší každodenní těžkou práci,“ zlobil se. „Zachoval se jako dobytek a za to si podepsal ortel smrti. Za tohle budu trénovat ještě usilovněji, než jsem měl v plánu, a kromě toho, že ho porazím, mu dám sežrat všechna jeho ostrá slova, která předtím použil,“ nedával se Lobov. 

V Malignaggiho prospěch ovšem mluví to, že je to vysloužilý boxer, jemuž kdysi patřily dva tituly. „Na tohle se ale vůbec nehraje,“ reagoval Artem. „Od té doby strašně zlenivěl, jen se na něj koukněte. Je malej, tlustej a pomalej. Přesný opak mě. Krom svých hloupých keců mě opravdu nemá čím překvapit.“ 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!