top fight logo export web
786085dd05f54946e7eadd16fb78a67ec1cadf51

McGregor: Mé chování bylo špatné a naprosto nepřijatelné, přijímám za něj plnou zodpovědnost

Jeho video, na němž uhodil bezbranného starce, již obletělo celý svět, a tak Conorovi McGregorovi nezbylo nic jiného, než aby přijal zodpovědnost za své činy.

Irský Notorious se objevil na kanálu stanice ESPN, kde se k celému incidentu přiznal a zároveň prozradil, že k něčemu podobnému nemělo nikdy dojít. On sám je totiž jako celebrita prakticky denně vystavován událostem, které ne vždy musí být zrovna příjemné, a je tedy jen na něm, aby se s nimi příště vypořádal s klidnou hlavou.

„Bylo to celé špatně. Ten muž si zasloužil, aby si v hospodě užil svou volnou chvilku, která neměla skončit tak, jak skončila. Už tehdy (v dubnu) jsem se to pokoušel napravit, ale na tom teď vůbec nezáleží. Moje chování bylo špatné. Přišel jsem sem (před obrazovky stanice ESPN),  abych přijal zodpovědnost za své činy,“ pravil McGregor.

„Dlužím to fanouškům, jež mě podporují. Dlužím to mé matce, mému otci, mé rodině a lidem, co mě učili bojovým sportům… Tohle jsem prostě nebyl já. Tohle nebyl důvod, proč jsem začal dělat MMA nebo se učit bojovým uměním. Pravým důvodem, proč jsem se jim začal věnovat, se bylo podobným scénářům vyvarovat (a ne je vyvolávat),“ omlouval se.

S ohledem na to, jak moc myslí své tvrzení vážně, se Conor zaručil, že je ochotný přijmout všechny následky. „Ať už přijde cokoliv, budu tomu čelit. Budu tomu čelit s hlavou vztyčenou. Ať už nastane cokoliv, zasloužím si to. Nebudu se před tím skrývat. Udělal jsem chybu. Od člověka mého postavení  to bylo naprosto nepřijatelné chování,“ dodával.

Mohlo by vás zajímat: 

VIDEO: Conor McGregor natočen, jak v baru napadá bezbranného postaršího člověka

White: Každý den dostane v hospodě někdo přes držku, ale o Conorovi se mluví, protože je celebritou

V USA teče McGregorova whisky proudem. Nikoliv však do hrdel, nýbrž do záchodů

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!