Top-Fight.cz - bojové sporty

Michal Martínek dře jako kůň! Čeká ho dvoumetrový obr, který váží 120 kilo!

Český bojovník Michal Martínek, který zápasí v zahraniční MMA organizaci ACA, má před sebou obrovskou výzvu.

V dalším zápase se utká s jednatřicetiletým Estoncem Denisem Smoldarevem, který měří přes dva metry a váží 120 kilo. Bude to nerovný boj, protože Martínek je menší i lehčí. Ale to je koneckonců přesně to, co má Michal rád.

Estonec budí respekt nejen tím, že je obrovský. Hrůzu nahání i jeho bilance. Má 16 výher a jen 8 proher. Český zápasník má skóre 9 výher a 2 prohry. Kdo zná Martínka, ten ví, že má nejradši pořádné bitky. Když cinkne brada, soupeř lehne a jde se domů. Ideálně, když ho v kapse hřeje ještě nějaký pěkný finanční bonus za výkon večera.

Michal kvůli zápasu absolvoval dlouhou přípravu. Zavítal i na tvrdý kemp Ankos v Polsku, kde se sešlo 15 těžkých vah, se kterými Martínek spároval. Všichni jeho sparingpartneři měli 115 až 130 kilo, takže si asi dokážete představit, že to nebyla procházka růžovou zahradou.

Ale na téhle úrovni to bez tvrdých tréninků nejde. Po návratu z Polska má Blackbeard o něco volnější režim. Potřebuje se dát dohromady a uzdravit bolístky z přípravy. Bitva by vypsána na 19. listopadu, proběhne v Minsku. Tak nezapomeňte našemu borci držet palce!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?